15:30 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Çun Lajçi thotë se këta dy persona i ndihmuan shumë!

Aktori i mirënjohur, Çun Lajçi ka falënderuar dy persona të cilët kanë kontribuar për të.

Përmes një postimi në “Facebook”, ai ka falënderuar gjashtë mase biznesmenin nga Suhareka, Shaqir Palushin si dhe humanistin, Halil Kastrati.

Postimi i plotë:

Këta janë dy njerëzit që m’kanë ndihmua ma s’shumti n’ket jetë: Shaqir Palushi e Halil Kastrati

-faleminderit vllazën-

N’at tjetrën shnosh kofshim!