11:24 / E Enjte, 21 Janar 2021 / Ensar Ramadani

Cupra iu dhuron lojtarëve të Barcelonës supervetura

Futbollistët e Barcelonës janë furnizuar me vetura të reja të modelit Cupra.

Ata kanë mundur të zgjedhin midis versioneve të ndryshme të Cupra Formentor, Cupra León dhe Cupra Ateca.

Më poshtë disa fotografi të veturave që iu dhuruan lojtarëve të Barcës.