20:42 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Dafina në përqafim të DJ Geek, tregon se është e dashuruar marrëzisht

Lidhja e tyre u konfirmua vetëm pak ditë më, ndërsa tashmë ata këtë po e dëshmojnë edhe me postime në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për çiftin më të ri në estradë, këngëtaren Dafina Zeqiri dhe Dj e njohur Geek, shkruan Instagram.

Pas disa fotografive që publikoj Dj ditë më parë, këtë herë është Dafina ajo që ia ka shprehur dashurinë partnerit të saj.

Në një imazh ku ajo shihet në përqafim të Geek, këngëtarja shkruan “Tdu’du”, ndërsa nuk munguan as komentet e shumta nga miqtë e adhuruesit e tyre për çiftin simpatik.

Kujtojmë që përveç që po shijojnë romancën me njëri-tjetrin, dyshja janë edhe bashkëpunëtor dhe pjesë e “Moneyz”./Indeksonline/

View this post on Instagram

Tdu’du!

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Mos i humb