12:07 / E Premte, 28 Shtator 2018 / indeksADMonline

Dalin pagat për shërbyesit civil

Ministria e Financave njofton se sot është bërë ekzekutimi i pagave për shërbyesit e administratës publike për muajin shtator

“Ministria e Financave njofton se duke u nisur nga gjendja e mirë në bilancin bankar, ka bërë sot ekzekutimin e pagave për muajin shtator, për të gjithë shërbyesit e administratës publike dhe ata që marrin pagë nga Buxheti i Republikës së Kosovës”, thuhet në njoftimin e MF-së.