10:03 / E Premte, 14 Gusht 2020

Dalja e parë e djalit të Beckham me të fejuarën e tij, pas propozimit të martesës dhe thashethemeve për një bebe rrugës

Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij Nicola Peltz, kanë dal jashtë për herë të parë pasi që Beckham i propozoi martesën dhe u shfaqën thashethemet për një bebe rrugës, transmeton IndeksOnline.

Siç raporton Dayli Mail, 21 vjeçari Beckham dhe aktorja 25 vjeçare, ishin duke shijuar blerjen në  dyqanin e nënës së Beckham, Victoria Beckham në Londër.

Brooklyn me vendosjen e një unaze në dorën ku mbahen unaza e martesës, po vazhdon të ngrit spekulimet se një martesë mes tyre tashmë ka ndodhur.

Në anën tjetër çiftit për martesë, i është premtuar një shtëpi superluksoze nga familja Beckham.