00:15 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

“Dalldiset” Emily Ratajkovski, pozon e zhveshur në vaskë (Foto)

Emily Ratajkovski ka një fizik të përkryer.

Modelja e famshme, si gjithnjë edhe këto ditë nëntori po tregohet active kur bëhet fjalë për paraqitje në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Me pozën e re ajo ka nxjerrë në pah linjat trupore, që padyshim janë shumë seksi.

Ratajkovski në të shumtën e rasteve shfaqet shumë e nxehtë dhe provokuese./Indeksonline/