21:45 / E Enjte, 13 Qershor 2019 / indeksADMonline

Daphne Joy vjen ‘përvëluese’, tregon linjat joshëse

Daphne Joy ka qëndruar në Sanatorini për të promovuar linjën e saj të bikineve.

Modelja e famshme nuk i ka ndalur pozat provokuese e veshur në bikini të kuqe, shkruan Indeksonline.

32 vjeçarja dukej e ‘nxehtë’ dhe seksi duke rrëmbyer vëmendje me pikat e saj të forta.

Daphne ndryshe është nënë e një djali ndërsa aktualisht është beqare./Indeksonline/