08:20 / E Mërkurë, 23 Tetor 2019 / indeksADMonline

Daphne shfaqet në formë, në imazhet e reja duket “bombë”

Daphne Joy është mjaft e ndjekur dhe mjaft aktive në rrjetet sociale.

Modelja e famshme, e cila më së shumti njihet për linjat e saj së fundi ka realizuar një tjetër fotosesion atraktiv, shkruan Indeksonline.

Daphen në foto të reja u paraqit vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë dhe transparente.

32- vjeçarja dukej joshëse dhe në top-formë teksa linjat e saj bombastike merrnin gjithë vëmendjen.

Ndryshe, Daphne është nënë e një djali, po mbetet aktive me projekte si modele./Indeksonline/