15:01 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dardanët ftojnë të gjithë në Palestrën Sportive për ndeshjen Kosovë – Lituani (Foto)

Tifogrupi kosovar “Dardanët” kanë ftuar të gjithë përmes rrjeteve sociale për ndeshjen Kosovë – Lituani, e vlefshme për kualifikimet për në Kampionatin Botëror “Kina 2019”, shkruan IndeksOnline.

Në bashkëpunim mes Federatës së Basketbollit dhe kryesisë së tifozëve, Dardanët do ta kenë hyrjen gratis.

Të premten me datën 24.11.2017 nga ora 19:00 Kosova në kryeqytetin e saj pret Lituanin në kuadër të kualifikimeve të botërorit !