16:52 / E Premte, 14 Qershor 2019 / indeksADMonline

Dashuria më e madhe e Kylie Jenner!

Ajo ka një vajzë nga lidhja e saj me reperin e njohur, Travis Scott.

Dhe Kylie Jenner ndau një imazh të ri përkrahë vogëlushes së saj në llogarinë e Instagramit ku numëron mbi 137 milionë ndjekës, shkruan Indeksonline.

“E ke dashurinë e nënës përgjithmonë vogëlushja ime” ka shkruar 21 vjeçarja në mbishkrimin e fotografisë së ëmbël.

Në gjë tjetër që binte në sy në këtë imazh ishin padyshim e dhe linjat ‘bombastike’ të yllit televiziv.

Vajza e familjes së famshme Kardashian –Jenner dukej mjaft në formë teksa e veshur në një fustan të shkurtë ajo tregoj edhe një herë pikat e saj të forta.

Ndryshe, së fundi Kylie së bashku me motrën e saj Khloe bashkuan forcat për lansimin e një produkti të ri të make-up./Indeksonline/