18:36 / E Premte, 23 Korrik 2021 / Ç.Q

Daut Haradinaj: Kemi programin dhe listën më mirë për Prishtinën

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e AAK-së, Daut Haradinaj sot ka prezantuar programin për zgjedhjet komunale në kryeqytet.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur edhe një herë se ai ka ekipin me të mirë në garën për Prishtinën, si dhe programin më të mirë.

“E para Prishtina me programin më të mirë, ekipin më të mirë dhe listën më të mirë”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.