17:58 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

David dhe Victoria Beckham plot stil, për Javën e Modës në Paris

Çifti i njohur David dhe Victoria Beckham- të cilët njihen veshjet e tyre me plot stil janë duke qëndruar për javën e modës në Paris.

Ata janë parë në natën e fundit të qëndrimit të tyre, përpara shfaqjes së Louis Vuitton.

Çifti janë duke qëndruar në këtë vend së bashku me djalin e tyre, transmeton Indeksonline.

Që të tre përderisa janë parë duke dal nga hoteli, shihen të veshur mjaft bukur.

Sigurisht që ata njihen për ndjekjen  e trendëve më të fundit dhe çifti duket bukur çka do që vesh./Indeksonline/