16:35 / E Diele, 20 Maj 2018

Debati: Yanny&Laurel vendoset edhe në vetulla (Foto)

Trendet ndryshojnë në kohë të shkurtra.

Të tilla janë edhe trendet e vetullave. Së fundi në internet u bë hit një pyetje që bëhej përmes videove, që njerëzit të qëllojnë se çfarë po dëgjojnë.

Ishin dy fjalë, Yanny dhe Laurel, të cilat nxitën debat të madh gjithkah, transmeton Indeksonline.

Ky debat u bë edhe në vetulla , pra së fundi u shndërrua në trend  makijazhi./Indeksonline/