15:29 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Delawie u shërben drekë për Krishtlindje ushtarëve në kampin Bondsteel

Ambasadori Delawie ka publikuar një fotografi në Twitter ku shihet duke u shërbyer drekë ushtarëve amerikanë dhe të vendeve tjera në kampin Bondsteel në afërsi të Ferizajt

“I lumtur që kam mundësinë t’u shërbejë drekën e Krishtlindjve ushtarëve amerikanë dhe tjerëve të NATO’s në kampin e KFOR’it Bondsteel”, ka shkruar Delawie.