12:08 / E Diele, 22 Shtator 2019

Delfini ngordh në mes të një performance në një park ujor

Një delfin në qytetin Varna ka qenë në fokusin e shumë njerzëve  pasi që ka ngordhur gjatë një performance në një park ujor.

Kjo gjë kishte ndodhur në një shfaqje live andaj edhe kishte qenë cak i shumë kritikave.

Sipas një dëshmitari trupi i delfinit mund të shihej në pishinë mirëpo nga akuariumi ku ishte delfini e mohojnë se kishte ngordhur gjatë shfaqjes live dhe para fëmijëve./Indeksonline/.