15:13 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Demi Lavato, artistja e veshur më së miri në AMA-s (Foto)

Demi Lavato ka marrë pjesë  në Amerikan Music Awards ku morën pjesë edhe dy shqiptaret Bebe Rexha dhe Bleona Qereti.

Ajo ndryshe nga shqiptaret që u kritikuan, Demi u lavdërua shumë për pamjen e saj, transmeton Indeksonline.

danica roem demi lovato

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë të zi dhe flokët i kishte lëshuar lehtë kurse grimin e kishte shumë të thjeshtë.

Demi u komentua për një kohë për peshën e saj por që ajo ka thënë së ndihet rehat me veten dhe peshën e saj./Indeksonline/

demi lovato ama

demi lovato danica roem

 

Temat: