23:20 / E Premte, 12 Korrik 2019

Demi Rose “shpërthen” Miamin

Demi Rose ka nxjerrë në pah asetet perfekte, gjatë një sfilatë për “Oh Polly”, në Miami. Modelja 24-vjeçare ka bërë atë që di të bëjë më mirë, të modelojë dhe njëkohësisht të joshë njerëzit me pamjen fizike, që çdo femër ëndërron.