16:35 / E Hënë, 14 Janar 2019

Demi Rose sjell fotosesion të ‘nxehtë’, linjat e saj u lënë pa fjalë

Demi Rose u kujdes që edhe një herë të ngrit temperaturat me linjat e saj seksi.

Modelja e njohur, ka realizuar së fundi një fotosesion në ishullin Tulum në Meksiko, shkruan Indeksonline.

23 vjeçarja ka ‘çmendur’ me format e saj në bikini ngjyrë portokalli, ajo që binte në sy ishin padyshim të pasmet e saj ‘bombastike’ të cilat Demi i ekspozonte me krenari.

Sigurisht, joshëse dhe tejet ‘përvëluese; u shfaq edhe këtë herë modelja./Indeksonline/