07:35 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Deputeti shqiptar bllokohet në trafik: Sulmon policinë e shtetit

Deputeti socialist Pjerin Ndreu ka ngelur në trafik në aksin rrugor Milot-Rinas. Kjo ka mjaftuar që sulmojë policinë e shtetit. Gjatë qëndrimit në trafik, Ndreu ka nxjerrë inatin në Facebook.

“Një super kaos ne trafik, Milot-Mamurras- Fushe Kruje deri ne Rinas. Me duket se 1 maji paska qene pushim per policet qe rralle shihej ndonje. Kete rromuje se kam pare kurre sa mbaj mend as ne pikun e pushimeve ! Se di ca ju kushton 3-4 komisariateve te policise te zbarkojne me forca per te neutralizu situaten ?! E papranueshme dhe e papergjegjshme kjo situate!” – shkruan Ndreu në Facebook.

Temat: