20:47 / E Enjte, 10 Qershor 2021 / M. M

Deputetja e Vetëvendosjes: Hyp se t’vrava, zbrit se t’vrava!


Padyshim, Adriana Matoshi është njëra ndër deputetet më atraktive që ka në këtë legjislaturë Kuvendi i Kosovës.

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka pozuar në një dyqan veshjes, ku edhe duket në super formë.

“Hyp se t’vrava,zbrit se t’vrava! Kjo thënje e lashtë popullore!”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në Instagram.

Ndryshe, Adriana përherë duket në disponim dhe me plot energji./IndeksOnline/