16:35 / E Shtunë, 04 Korrik 2020 / indeksADMonline

Derbi i qytetit, formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus-Torino

Sot nga 17:15 do të zhvillohet ndeshja mes Juventusit dhe Torinos në kuadër të javës së 30-të të Series A.

Dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton Indeksonline.

Juventus: Buffon, Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Danilo, Bentacur, Pjanic, Rabiot, Bernadeschi, Ronaldo dhe Dybala.

Torino:Sirigu, Aina, Belotti, Berenguer, Bremer, De Silvestri, Izzo, Lukic, Lynaco, Meite dhe Verdi./Indeksonline/