17:00 / E Diele, 21 Prill 2024 / L K

Deri në orën 17:00, asnjë votues në komunën e Zveçanit

Në qendrën e votimit që gjendet në objektin e Komunës së Zveçanit, deri në orën 17:00 nuk ka votuar asnjë qytetarë.

Në këtë qendër votimi të drejtë vote kanë pasur mbi 4000 mijë votues, transmeton IndeksOnline.

Procesi raportohet të ketë shkuar gjithçka në rregull dhe nuk është shënuar asnjë incident./IndeksOnline/