11:39 / E Enjte, 14 Qershor 2018 / indeksADMonline

Dhunë fizike ndaj motrës, arrestohet pejani

Policia ka arrestuar një person në Pejë i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj motrës së tij.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.