75 Mall Live Search
10:44 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Përdhunon të miturën, arrestohet i dyshuari të cilit i gjendet edhe drogë

Një person është arrestuar në Istog, pasi i njëjti ka përdhunuar një të mitur.

Gjatë kontrollit tek i njëjti policia ka gjetur një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë nip eshë 13.5 gram.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili kishte kryer veprën në fjalë ndaj viktimës së mitur femër K/Shqiptare, ndërsa gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur një sasi substancë e dyshuar narkotiku e llojit marihuanë në peshë 13.5 gram. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë./Indeksonline/