18:28 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dhurata Dora në Gjermani, kaq atraktive

Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të komentuara shqiptare.

Ajo krahas sukseseve të shumta në karrierën artistike muzikore, komentohet tej mase edhe për paraqitjet e saj, shkruan Indeksonline.


Pas sezonës së suksesshme, po kalon disa ditë në Gjermani nga edhe ka postuar një fotografi.

Me veshje sportive, duke vënë në pah linjat trupore, ajo duket me stil dhe tejet atraktive./Indeksonline/