15:32 / E Mërkurë, 08 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dhuratat që preferohet t’i blini për Krishtlindje

Krishtlindjet veçse janë afruar dhe sigurisht shumë njerëz në botë janë duke menduar se çfarë të blejnë për të dashurit e tyre.

Padyshim se çdo dhuratë për të dashurit është e përkryer, por më poshtë janë të renditura disa prej tyre që preferohen të dhurohen me rastin e Krishtlindjeve, transmeton Indeksonline.

Një libër

Një komplet me birrë dhe çokollata ‘Hamper’

Fujifilm Instax, kamera e vogël

Një skateboard

Orë dore

Çantë shpine, model të ri

Kapelë dimri në ASOS

Abonim mujor i blerjes së çorapeve

Picë çokollate

Shallë të personalizuar

Gota për tekila

Shkrepës të artë./Indeksonline/