11:08 / E Hënë, 27 Gusht 2018

Diego Simeone ndjek në stadium yllin e Serie A

Vetëm 23 vjeç, Simeone i ri është një ndër xhevahirët e Serisë A dhe së shpejti do ta shohim në klub më të rëndësishëm e ambicioz.

Diego buzëqesh, sepse djali i tij është rritur si duhet, larg hijes së babait.

Dje në tribunën e “Artemio Franchi” ishte edhe trajneri i Atleticos, i cili ishte së bashku me familjen e tij të re dhe shijoi spektaklin e Fiorentina-s dhe të të birit.

Nuk është çudi që së shpejti ta kërkojë tek Atletico!