08:14 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Digjet një fabrikë në Podujevë, zjarrfikësit në vendin e ngjarjes (Video/Foto)

Një fabrikë është kapluar nga flakët pas mesnatës, në komunën e Podujevës.

Zjarrfikësit kishin arritur në vendin e ngjarjes dhe kishin shuar zjarrin.

Fabrika gjendet tek ish-Terminali.

Indeksonline ka raportuar LIVE ngjarjen në fabrikën e “Fapolit”.