11:21 / E Shtunë, 07 Tetor 2017 / indeksADMonline

Digjet një shtëpi në Pejë

Një person ka njoftuar se shtëpia e tij në rrugën “Faton Nikqi” në Pejë është përfshirë nga zjarri.

Në komunikatën e policisë dërguar për media thuhet se njësit relevante kanë dal në vend të ngjarjes dhe se zjarrfikësit kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar./AktivPress