22:23 / E Diele, 03 Dhjetor 2023 / Gj. Sh

Digjet një shtëpi në Podujevë

Një shtëpi është djëgur mbrëmjen e së dielës në Podujevë, raporton Indeksonline.

Sipas pamjeve të siguruara nga Indeksonline, në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe zjarrfikësat.

Deri më tani nuk dihen ende shkaqet se si është djegur shtëpia.

Ndërsa ende nuk është bërë e ditur nese ka mbetur ndonjë person të lënduar.

Indeksonline do t’iu mbajë të informuar.