13:27 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Digjet pjesa elektrike e një ndërtese në Prishtinë, banorët në panik

Një zjarr ka mundësi elektrike në hyrjen e një ndërtese në “Ahmet Gashi”, në Prishtinë.

Zjarrfikësit dhe si Policia nuk mund të dalin në vendin e rajoneve. Ndërkohë, sipas një video të lejuar nga KP, banorët e keni në panik.

Po ashtu, ende nuk dihen shkaqet dhe si paket e shko nga ky zjarr.

Mos i humb