15:41 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dikur doli me të dashurin e saj, Katy Perry del me ish të dashurin e Selena Gomez

Ajo ishte zbuluar teksa kishte dalë për darkë me The Weeknd javën e kaluar, duke shkaktuar thashetheme për një romancë mundshme.

Dhe del se mbrëmja e Katy Perry me këngëtarin e “Starboy” ishte e paramenduar, siç sygjerohet nga një burim i afërt me këngëtaren, shkruan Indeksonline.

Daily Mail shkruan se kjo ishte një akt hakmarrjeje pasi ish e dashura e The Weeknd, Selena Gomez kishte darkuar me aktorin Orlando Bloom, gjatë kohës kur ky i fundit ishte ende në lidhje me Katy-n./Indeksonline/