20:22 / E Hënë, 10 Gusht 2020

Diona Fona, ylli që shkëlqen gjithnjë

Ajo është një këngëtare mjaftë e pëlqyer dhe tejet aktive me prurje të reja.

Bëhet fjalë për artisten simpatike, Diona Fona.

Jo vetëm me një stil unik të të kënduarit, por edhe në shijen në të veshur.

Mjaftë në trend me kohën dhe shumë e ëmbël, duket ajo në fotografinë e fundit në Instagram./Indeksonline

View this post on Instagram

This wasn’t for the feed but here we are

A post shared by Diona Fona (@dionafona) on