07:40 / E Mërkurë, 07 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Disa ide kreative se si të krijoni vet vazo

Ka disa mënyra se si të krijoni vazo.

Jo të kushtueshme dhe të lehta për tu realizuar, në video janë paraqitur disa ide kreative./Indeksonline/

 

Temat: