18:30 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Disenjatoria italiane shfaqet komplet e zhveshur në pishinë (Foto)

Dizanjatoria italiane e modës, Chiara Ferrgani ka ‘goditur’ me fotografinë e re të postuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty Chiara shfaqet komplet e zhveshur madje edhe pozon para kamerës, shkruan Indeksonline.

“Kur foto sesioni përfundon” kishte shkruar ajo në këtë fotografi.

Përndryshe Chiara konsiderohet si një nga gratë e biznesit më të famshmet dhe të pasurat në Itali./Indeksonline/