20:44 / E Enjte, 26 Mars 2020

Dita e 15 e izolimit në shtëpi, Samanta shfaqet në formën më të mirë

Shqipëria ashtu si pjesa më e madhe e botë po kalon në një fazë të vështirë pas shpërthimit të pandemisë.

Për të shmangur përhapjen edhe më të madhe të COVID-19 qeveria në Shqipëri ka ndërmarr masa të rrepta parandaluese, e një nga to është qëndrimi në shtëpi, shkruan Indeksonline.

Këto rregulla këngëtarja e njohur, Samanta Karavella po i ndjekë me përpikëshmëri, madje ajo edhe po numëron ditët në karantinë.

“Hmm..dita e 15”, ka shkuar Samanta sipër postimit në Instagram teksa dukej më bukur se asnjëherë.

Ndryshe, “Pse” mban titulli kënga  e saj e fundit e publikuar dhe m videoklip./Indeksonline/

View this post on Instagram

Hmm…#day15

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Mos i humb