17:08 / E Mërkurë, 11 Prill 2018

Dita e dytë e dëshmisë, Mark Zuckerberg po raporton para Kongresit (Video)

I përballur me pyetje rreth rrjedhjes më të keqe të të dhënave në historinë e kompanisë, bashkëthemeluesi dhe drejtori ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg po dëshmon edhe sot para Kongresit.

Numri një i Facebook po tenton të jap shpjegime shtesë për skandalin e fundit dhe çështjen e privatësisë të të dhënave./Indeksonline/