15:02 / E Enjte, 11 Tetor 2018

Dita Ndërkombëtare e Vajzave, kryeministri kanadez i jep vajzës postin e “boss-es”

Sot është Dita Ndërkombëtarë e Vajzave. Dhe jo kot thuhet se vajzat janë shumë të dashura, të kujdesshme dhe shumë të nevojshme për secilin prind.

Kësisoj është kryeministri kanadez, Justin Trudeau i cili ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar këtë ditë, transmeton Indeksonline.

Duke pozuar bashkë me vajzën e tij, ai e ka lënë atë në vendin e “bosses”, duke u pozicionuar dhe shumë e rehatuar në ulëse.

“Urime Dita Ndërkombëtare e Vajzave”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë./Indeksonline/