16:37 / E Premte, 23 Mars 2018 / indeksADMonline

Ditë e veçantë për gruan e Lumi B, ja çfarë e ka lumturuar atë (Foto)

Lumi B është reperi i njohur shqiptar, i cili gëzon shumë fansa dhe pëlqehet shumë.

Bashkë me të famë të madhe kanë fituar edhe pjesëtaret e familjes e sidomos bashkëshortja e tij, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur tëra në të bardha dhe me flokët e lëshuara thjeshtë. Gruaja e famshme e Lumit, duket se i është gëzuar shumë ditës së premte që është paralajmëruese që fundjava është afër.

Këtë e ka bërë të ditur edhe në këtë postim të sajin, përmes mbishkrimit “E premte”. /Indeksonline/

Temat: