11:31 / E Premte, 10 Gusht 2018 / indeksADMonline

Ditëlindja e veçantë e Kylie Jenner dhe shkëlqimi i saj si biondinë (Foto)

Kylie Jenner e ka quajtur vajzën e saj Stormi ‘dhuratën më të veçantë’ të saj, ndërsa ajo po përgatitej mbrëmë për të festuar ditëlindjen e saj të 21-të.

‘duke sjellë në ditëlindjen time sonte me dhuratën time më të veçantë. Çfarë ishte jeta para teje, Stormi. Unë të dua engjëlli im i vogël. ‘ ka shkruar ajo, transmton Indeksonline.

Kylie shihet në një fustan të zi, ndërsa ajo mbante vajzën pranë gjoksit të saj.


Ndryshe Kylie më pas ditëlindjen e vazhdoi me motrën dhe nënën e saj, e cila u shfaq si biondinë tejet atraktive.
Kylie ka mbushur 21 vjet./Indeksonline/