21:30 / E Mërkurë, 04 Tetor 2023 / AR

DJ Geek e konfirmon, pjesë e ‘ekipit’ të artistes shqiptare

DJ Geek tashmë e ka konfirmuar se do të jetë pjesë e ekipit të artistes shqiptare, Loredana Zefi.

Me një postim në ‘Instastory’ të projektit të saj muzikor, Geek konfirmon zërat duke na lajmëruar se së shpejti do të sjellin surpriza me reperen Loredana Zefi.

Rastësi apo bashkim, vjen në këtë kohë me duetin e përbashkët të Mozzik dhe Dafinës, dy ish-ave respektiv të Geek dhe Loredanës.

Kujtojmë që Dafina dhe DJ Geek kishin mbi 4 vite së bashku, ndërsa Mozzik dhe Loredana kanë një vajzë së bashku, Hanën.