19:53 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Djali i Beckham me të dashur të re, dalin bashkë në publik

Brooklyn Beckham (20) dhe aktorja Nicola Peltz (24) janë parë së bashku, shkruajnë tabloidët britanikë sipas të cilëve kjo është e dashura e katërt e Beckham në katër muajt e fundit.

“Brooklyn tashmë është takuar me familjen e saj dhe po shkon mirë me vëllain e saj. Ata madje u ndanë së bashku”, tha një burim pranë çiftit.

Një muaj më parë, gazeta britanik ‘The Sun’ shkroi se Brooklyn ishte një lidhje me gjysmën e motrës së Kate Moss Lottie, dhe përveç tyre, ai ishte duke takuar edhe dy vajza të tjera qëkur u nda me modelen Hannah Cross këtë verë.

Ai u përfshi shkurtimisht me aktoret Natali Ganzorn dhe Phoebe Torans, ngjashmëria e së cilës me Victoria Beckham tronditi britanikët.

Mos i humb