11:05 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

“Djemtë e Ademit”, Naser Rafuna del në mbështetje të njerëzve me ngjyrë

Ashtu si shumë emra të njohur në vendin tonë edhe aktori i famshëm, Naser Rafuna është bashkuar për të bërë thirrje kundër racizmit.

Aktori i njohur, i cili aktualisht luan në serialin “Çka ka shpia”  ka publikuar një fotografi ku shihet përkrah një personin me ngjyrë.

“Djemtë e Ademit”, ka shkruar Rafuna sipër fotografisë së publikuar.

Kujtojmë se edhe të famshëm të tjerë si Mozzik dhe Gold AG kanë publikuar fotografit të ngjashme, duke treguar mbështetjen e tyre për protestat në Amerikë./Indeksonline/

Mos i humb