18:40 / E Mërkurë, 14 Prill 2021 / A.D

Do të donte çdo femër/ Atdheu befason Antonelën në takimin e parë

Në puntatën e sotme është transmetuar takimi mes Antonelës dhe Atdheut.

Edhe kësaj radhe ata vendosën që të marrin vëmendje duke bërë skena, shkruan Indeksonline.

Atdheu u kujdes që t’i bëjë një befasi Antonelës duke ia sjellë dy arusha të mëdhenj.

Antonela: Ç’është ky arush i madh?

Atdheu: Ta kam sjellë ty.

Antonela: Kaq i madh?

Atdheu: Po.

Antonela: Hajde të të puthi pak.

Atdheu: Më puth dhe nga kjo ana tjetër. Do të të akuzoj për ngacmim.

(I sjell një arush tjetër)./Indeksonline/