09:14 / E Enjte, 26 Mars 2020

Doli gjatë kohës së ndaluar nga Qeveria e Kosovës, më pas goditi një person me veturë

Është arrestuar një person i dyshuar në fshatin Llaushë e Poshtme të komunës së Podujevës.

I njëjti u raportua se duke mos respektuar vendimet dhe masat e ndërmarra ndaj përhapjes së pandemisë ka dal me veturën e tij dhe ka goditur viktimën./Indeksonline/