15:20 / E Premte, 03 Shkurt 2023 / Bejta

‘’Don të më heq qafe’’, Sara ironizon me Ledrin në Instagram

Partnerja e Ledri Vulës poston vazhdimisht pamje dhe detaje interesante nga përditshmëria e saj.

Rrudhat, njihuni me lëngun që e konsumoni çdo ditë dhe iu largon rrudhat.

E tillë ishte edhe kjo e fundit, ku Sara ironizoi pak me Ledrin.

Prishtina sot u zgjua me ngrica pas një nate me reshje bore, por blogerja e njohur hasi në vështirësi me veturën e saj.

Ajo ka publikuar një foto të gomave të makinës, teksa ka shkruar: “Mos vallë Ledri don të më heq qafe që më le me goma vere në mes të dimrit”.