21:44 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Gjelbrim

Donat Rrudhani dhe goli fantastik i tij ndaj Qipros (VIDEO)

Kosova e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Qipros me epërsi prej dy golave.

Florent Muslija ishte ai i cili shënoi golin e parë në këtë takim, ndërsa Donat Rrudhani, ka dyfishuar epërsinë e Kosovës në minutën e 45-të.

Më posht mund ta shikoni golin fantastik që e ka shënuar Florent Muslija./IndeksOnline/