15:19 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Dorina Mema nuk di të ndalet! Përsëri shfaqë trupin e tonifikuar (Foto)

Dorina Mema është modelja e njohur e fitnesit e cila trupin e saj e mbanë shumë në formë dhe kujdeset shumë për pamjen e saj.

Image result for dorina mema me vajzen

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet shumë seksi teksa e shohim duke ushtruar.

Image result for dorina mema

Ndryshe Dorina është nënë e një vajze 15 vjeçare kurse të dyja ato ngjajnë më tepër si motra./Indeksonline/

Temat: