12:44 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dorina Mema vjen seksi me fustanin e shkurtë dhe qenushin në duar

Është njëra nga modelet shqiptare të fitnesit, që me pamjen e saj merr shumë nga vëmendja e publikut.

Këtë herë, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet duke dal nga një makinë e veshur me një fustan të shkurtë.

“Kur e gjithë bota te imiton lëkuren” ka shkruar ajo duke iu referuar stilit të xhaketës, që është e ngjashme me lëkur leopardi.

Ndryshe, Dorina dukej në formë të mirë./Indeksonline/