22:36 / E Martë, 28 Nëntor 2023 / C E

Dortmundi shënon të tretin, realizon “dhëndrri” i Kosovës

Dortmund ka shënuar golin e tretë në ndeshjen kundër Milanit.

Realizator i golit të tretë ishte Karim Adeyemi në minutën e 69-të.

Ai shënoi pas një aksioni të shpejtë dhe asistimit të Reus. /IndeksOnline/